współpracaPodczas organizacji wydarzeń związanych z projektem AQUAPRESJA współpracujemy z różnymi osobami i placówkami. To dzięki ich uprzejmości jesteśmy w stanie rozwijać projekt i realizować nasze artystyczne marzenia. Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają nasze pomysły!


 
Prezydent Miasta Torunia dofinansowuje nasz projekt w ramach stypendium Miasta Torunia w Dziedzinie Kultury.   Dzięki całorocznemu stypendium na rok 2017 zostaną zrealizowane wystawy w Toruniu i Bydgoszczy, warsztaty graficzne oraz katalog AQUAPRESJA.
 


Toruńska Agenda Kulturalna sfinansowała nasz blok warsztatów graficznych "Hydrozagadka" związanych z tematem wież ciśnień. Wydarzenia miały miejsce w drugim kwartale 2016 roku na Bydgoskim Przedmieściu w Toruniu. Informacje na ten temat znajdują się w zakładce warsztaty. 
Kaliski Ośrodek Kultury Plastycznej mieszczący się w wieży ciśnień jest miejscem szeroko rozumianych działań artystycznych od edukacji przez akcje plastyczne i plenery, po prezentacje dorobku artystycznego plastyków wszystkich możliwych dziedzin i profesji. Nasze wizyty w wieży udokumentowaliśmy w zakładce Kalisz.

http://aquapresja.blogspot.com/search/label/Konin

Centrum Kultury i Sztuki w Koninie to Instytucja Kultury Samorządu Województwa Wielkopolskiego Galeria CKiS "Wieża Ciśnień" mieści się przy ul.Kolejowej koło konińskiego dworca PKP i PKS. Nasze przygody związane z tym miejscem można śledzić w zakładce Konin.

Muzeum Techniki i Inżynierii Komunalnej Torunia – muzeum prowadzone przez Toruńskie Wodociągi, mieszczące się w zabytkowej wieży ciśnień z 1894 roku. Jest to miejsce naszej pierwszej odsłony AQUAPRESJI, która miała miejsce 29 stycznia 2017 roku. Relacje z wieży można odszukać w zakładce Toruń.

http://muzeum.mwik.bydgoszcz.pl/
Muzeum Wodociągów mieści się w zabytkowej, 45-metrowej wieży ciśnień, położonej w parku Henryka Dąbrowskiego na osiedlu Szwederowo w Bydgoszczy. Już wkrótce (17 marca 2017 roku o godz. 18:00) nastąpi tam uroczyste otwarcie wystawy AQUAPRESJA 02. Posty związane z wieżą można odszukać w zakładce Bydgoszcz.


Dziękujemy za wsparcie fotograficzne Grupę Trzymającą Aparaty.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz